Regija
Na utakmici u BiH napadnuti snimatelji Čelika, igrači u nevjerici sve pratili
NOGOMETAŠI Čelika, velikana bosanskohercegovačkog nogometa koji je ove sezone otišao u najniži rang kako bi pokušao riješiti dugove, slavili su u 5. kolu Kantonalne lige ZDK na gostovanju u Žepču (2:0).
Utakmicu u Žepču obilježio je napad na snimatelje koji rade za NK Čelik. Navijači zeničkog kluba na YouTube stranici Čelika mogu gledati sve utakmice pa su tako i ovaj put snimateljsku ekipu poslali na gostovanje.
Međutim, nakon sat vremena igre došlo je do napada na snimatelje. Skupina domaćih navijača počela ih je vrijeđati i psovati. Snimatelji su se bez zaštite policije nekako uspjeli obraniti i Žepče su napustili s masnicama.
Sve su to u nevjerici pratili igrači, treneri i sudac s terena.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara