Tomašević komentirao novi stadion u Zagrebu
ZAGREBAČKI gradonačelnik Tomislav Tomašević nije htio podrobnije komentirati događaje na nedavnoj sjednici Skupštine GNK Dinamo, no naglasio je da je za izgradnju novog stadiona u Maksimiru ključna transparentnost jer je to pitanje veće od Dinama.
Tomašević u izjavi novinarima prilikom posjeta zagrebačkom Nastavnom zavodu za javno zdravstvo Dr. Andrija Štampar nije htio više govoriti o situaciji u Dinamu nakon smjene člana uprave Krešimira Antolića jer hrvatska nogometna reprezentacija treba odigrati još utakmicu za broncu na Svjetskom prvenstvu u Kataru.
Sve u svoje vrijeme, rekao je dodavši kako je priča o novom stadionu u Maksimiru veća od Dinama.
"U to su uključeni vlada, Grad Zagreb, UEFA i Hrvatski nogometni savez, tako da ćemo zajedno o tome razgovarati", ističe Tomašević.
Poručio je kako je kod izgradnje novog stadiona ključna transparentnost.
Novi stadion u Maksimiru ne bi trebao biti samo Dinamov stadion nego i stadion hrvatske reprezentacije, gdje će moći igrati svaki put kada utakmica bude u Zagrebu, naglasio je.
Stvari će pomaknuti vlada, UEFA i Hrvatski nogometni savez, kazao je Tomašević izrazivši uvjerenje da će to ići u dobrom smjeru.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
VIDEO Tko je od prolaznika napravio najbolji mliječni brk?
Svakodnevno koristite AI? Dovoljno vam je 30 sekundi za ovo: Možete osvojiti 7000€
AI vam daje zbunjujuće odgovore? Ovih par promptova će vam stvarno pomoći u poslu
Osvoji paket Ožujskog piva i dres repke: Podijeli svoju zakon navijačku priču!
Majstor zbog ovih popravaka lako uzme i do 100 eura. Rješenje često stoji par eura
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
VIDEO Tko je od prolaznika napravio najbolji mliječni brk?
Svakodnevno koristite AI? Dovoljno vam je 30 sekundi za ovo: Možete osvojiti 7000€
AI vam daje zbunjujuće odgovore? Ovih par promptova će vam stvarno pomoći u poslu
Osvoji paket Ožujskog piva i dres repke: Podijeli svoju zakon navijačku priču!