Tomislav Tomašević: Zbog utakmice Vatrenih lokali rade do 2 ujutro
NAVIJAČI koji večeras planiraju pratiti utakmicu Hrvatske i Engleske u kafićima i restoranima moći će ostati nešto dulje nego inače. Zagrebački gradonačelnik Tomislav Tomašević objavio je kako je Grad Zagreb, povodom nastupa Vatrenih na Svjetskom prvenstvu, produžio radno vrijeme ugostiteljskih objekata.
"Produžili smo radno vrijeme ugostiteljskih lokala kada igra Hrvatska. Za današnju tekmu Hrvatska - Engleska radi se do 02:00 sata. Sretno Vatreni!", poručio je Tomašević na društvenim mrežama.
Tekma i slavlje bez žurbe
Odluka dolazi uoči prve utakmice Hrvatske na ovogodišnjem Svjetskom prvenstvu, koja se igra večeras protiv Engleske. Budući da susret počinje u kasnim večernjim satima po hrvatskom vremenu, produženo radno vrijeme omogućit će navijačima da utakmicu i eventualno slavlje prate bez žurbe.
Hrvatska protiv Engleske otvara svoj nastup u skupini L, a očekuje se da će brojni zagrebački ugostiteljski objekti večeras biti ispunjeni navijačima u kockicama.