Červar s Metalurgom izborio četvrtfinale Lige prvaka
Foto: Cropix
VESZPREM, Metalurg i Flensburg potvrdili su prolazak u četvrtfinale rukometne Lige prvaka.
Veszprem je u Mađarskoj pobijedio španjolski Ademar Leon s 33:25, nakon što je u prvom susretu slavio 23:20. Renato Sulić je za Veszprem, čiji gol je čuvao Mirko Alilović, zabio tri gola.
Metalurg, kojeg vodi Lino Červar, je u Skopju slavio 24:22 protiv bjeloruskog Dinama i tako potvrdio pobjedu 26:23 iz prve utakmice. Njemački Flensburg je izbacio Gorenje s 27:25, nakon pobjede 28:25 u prvoj utakmici u Sloveniji.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara