Sertic: Ne vjerujem da ću zaigrati na SP-u, ali nadam se da ću dugo igrati za Hrvatsku
Foto: Guliver Images/Getty Images
GREGORY SERTIC iz dana u dan gubi nadu da će zaigrati u hrvatskom dresu na Svjetskom prvenstvu u Brazilu. Veznjak Bordeauxa još uvijek nije dobio potrebne papire od FIFA-e.
"Ne razumijem zašto sve to toliko traje. I dalje čekam odluku, ali nemam objašnjenja za ovaj spor proces, baš kao ni Hrvatski nogometni savez", rekao je Sertic za L'Equipe.
"Ne vjerujem da ću konkurirati za SP u Brazilu, ali nema veze. Gledam dugoročno, učim jezik i nadam se da ću jednog dana zaigrati za hrvatsku reprezentaciju te da ću dugo nositi hrvatski dres", poručio je Sertic.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara