Petev počeo s prvim promjenama u Dinamu
Foto: Hina
IVAJLO PETEV počeo je sa čistkom u Dinamu. Bugarin je kondicijsku trenericu Tamaru Despot i trenera Marka Marića vratio u omladinsku školu, dok je Željko Sopić "preživio" i još neko vrijeme provest će na klupi Modrih kao prvi asistent novom treneru.
S druge strane, Vlak više nije dio stručnog stožera
"Marijan Vlak obnašao je dužnost sportskog direktora i asistenta glavnog trenera za vrijeme mandata bivšeg trenera Zlatka Kranjčara koji je Dinamo uveo u skupine Lige prvaka. Dolaskom bugarskog trenera Marijan Vlak obnašat će svoju primarnu poziciju sportskog direktora te više neće biti dio stručnog stožera.
Što se ostali promjena u stručnom stožeru tiče, javnost će biti obaviještena na vrijeme", priopćili su iz Dinama.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu? Kliknite ovdje.
Ovo je .
Homepage nacije.
Imate važnu priču? Javite se na desk@index.hr ili klikom ovdje. Atraktivne fotografije i videe plaćamo.
Želite raditi na Indexu? Prijavite se ovdje.
Učitavanje komentara