Pitali smo cure je li im važno kakav auto dečko vozi 🤭
PROŠETALI smo Zagrebom i pitali cure je li im važno kakav auto dečko vozi. Neki odgovori su nas nasmijali, a cure su čak dale i neke primjere poželjnih automobila.
Što su odgovorile i koje su marke navele, pogledajte u videu:
"Nije važno ima li uopće auto"
Jednoj od prolaznica nije važno ima li dečko auto ili nema. "Nije mi važno ima li uopće auto", spremno je odgovorila i dodala: "Auto ko auto."
"Nekog Japanca, Yugo..."
Uz iskreni smijeh, dvije su djevojke odgovorile da im to nije važno. Na pitanje postoji li neki auto koji bi željele da vozi kad bi mogle birati jedna je odgovorila "nekog Japanca", a druga je kratko i jasno rekla: "Yugo."
"I autobusi i tramvaji su avantura"
Još su se dvije prolaznice složile da nije važno kakav auto vozi. "Ne. Stvarno samo da vozi", rekla je jedna. "Ponekad su i autobusi i tramvaji avantura sama po sebi", zaključila je.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Sve za roštilj, od ćevapa do ajvara, sada je na akciji i do 50%
Ove stvari danas radimo svaki dan, a prije deset godina zvučale bi potpuno suludo 😅
Moglo bi biti redova: Sladoledi već od 0,39 €, a Lino Lada namazi po top cijeni
Jeftiniji duplić najpopularnijih ljetnih natikača košta manje od 7 €
FOTO Ove fotografije napravio je AI. Najbolja osvaja novac. Imate li favorita?
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Sve za roštilj, od ćevapa do ajvara, sada je na akciji i do 50%
Ove stvari danas radimo svaki dan, a prije deset godina zvučale bi potpuno suludo 😅
Moglo bi biti redova: Sladoledi već od 0,39 €, a Lino Lada namazi po top cijeni
Jeftiniji duplić najpopularnijih ljetnih natikača košta manje od 7 €