Braća Duffer: Zadnja sezona Stranger Thingsa je kao prva na steroidima
TVORCI serije Stranger Things Matt i Ross Duffer nedavno su se u intervjuu za The Guardian osvrnuli na svoju hit-seriju.
U razgovoru o petoj i posljednjoj sezoni serije Matt Duffer izjavio je da je peta sezona "kao prva na steroidima". Dodao je i da je ova sezona vrlo posebna i zabavna jer su svi likovi ponovno zajedno u Hawkinsu, prenosi LadBible.
Osvrnuli su se i na pritisak snimanja zadovoljavajućeg kraja jer znaju da ne mogu udovoljiti svim obožavateljima.
"Imamo ogroman broj obožavatelja s velikim rasponom godina i siguran sam da svi imaju svoje ideje o tome kako žele da serija završi", istaknuo je Matt Duffer.
Našalili su se da će, kada serija završi, vjerojatno proći kroz pet faza tugovanja jer im je teško oprostiti se od likova koje su stvorili prije gotovo deset godina, prenosi LadBible.
Podsjetimo, peta sezona Netflixove hit-serije trebala bi početi sa snimanjem u siječnju 2024. godine.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Svakodnevno koristite AI? Dovoljno vam je 30 sekundi za ovo: Možete osvojiti 7000€
Akcije su toliko dobre da bi police mogle biti prazne prije vikenda
Osvoji paket Ožujskog piva i dres repke: Podijeli svoju zakon navijačku priču!
Kad ste zadnji put bili nedostupni? Ako se ne možete sjetiti, niste jedini
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Svakodnevno koristite AI? Dovoljno vam je 30 sekundi za ovo: Možete osvojiti 7000€
Akcije su toliko dobre da bi police mogle biti prazne prije vikenda
Osvoji paket Ožujskog piva i dres repke: Podijeli svoju zakon navijačku priču!