Patrick Stewart o snimanju Doctora Strangea 2: Bilo je frustrirajuće
GLUMAC Patrick Stewart, koji je godinama oduševljavao publiku u ulozi profesora Charlesa Xaviera u X-Men filmovima, otkrio je što misli o svojoj ulozi u filmu Doctor Strange in the Multiverse of Madness iz 2022. godine.
Gostujući u podcastu Happy Sad Confused, glumac je prepričao svoje iskustvo na snimanju Marvelova filma.
"Bilo je usamljeno. Mislim da je u toj glavnoj sceni svaki glumac imao jednako iskustvo. Svi su snimali odvojeno. Bilo je frustrirajuće i razočaravajuće", ispričao je Stewart.
Pitali su ga je li to kraj Professora X-a budući da je njegov lik umro u filmu, no glumac to nije ni potvrdio ni opovrgnuo.
"Vjerujem da je on još uvijek tu", našalio se i dodao da su se "pojavili razgovori o uskrsnuću Professora X-a" u trećem dijelu Deadpoola, prenosi New York Post.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Svakodnevno koristite AI? Dovoljno vam je 30 sekundi za ovo: Možete osvojiti 7000€
Ćevapi već od 2,79 €, somun za 0,25 € i ajvar 30% jeftiniji. Evo gdje
Osvoji paket Ožujskog piva i dres repke: Podijeli svoju zakon navijačku priču!
Kad ste zadnji put bili nedostupni? Ako se ne možete sjetiti, niste jedini
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
Pročitajte još
Svakodnevno koristite AI? Dovoljno vam je 30 sekundi za ovo: Možete osvojiti 7000€
Ćevapi već od 2,79 €, somun za 0,25 € i ajvar 30% jeftiniji. Evo gdje
Osvoji paket Ožujskog piva i dres repke: Podijeli svoju zakon navijačku priču!