VIDEO Širi se snimka divljanja motociklista u Zagrebu
NA DRUŠTVENIM se mrežama pojavila snimka divljanja motociklista u Zagrebu.
Vozač motocikla juri ulicama Zagreba, diže se na zadnji kotač, pa i između automobila, rizično pretječe...
Pogledajte video.
Snimku je objavila stranica motorcycle_croatia i, čini se, u objavi označila motociklista sa snimke uz poruku: "Hvala našem rokeru."
Video je objavljen nakon vikenda u kojem je u Hrvatskoj u prometu poginulo čak devet ljudi, među kojima i motociklisti.
Niz negativnih komentara na objavu
Objava je izazvala niz negativnih komentara, i to mahom samih motociklista.
"A daj pa nije dosta mrtvih na cestama?!i sam vozim motor čemu to?!fali ti adrenalina?!odi na stazu jebote….Doma te neko ceka dal to mama tata djevojka zena djeca…Ne razumijem čemu takva voznja", jedan je od komentara.
"Jos jedan kojeg ce uskoro strugat sa asfalta a frendovi ce pisat kako su krivi vozaci automobila jer je on uvijek vozio po pravilima i vodeci brigu o svim sudionicima u prometu..", napisao je drugi komentator.
"Zbog ovakvih debila pljuju po svima nama", još je jedan u nizu komentara.
Poslali smo upit zagrebačkoj policiji o ovom događaju i njihov ćemo odgovor objaviti kada pristigne.
bi Vas mogao zanimati
Izdvojeno
bi Vas mogao zanimati